aure_2

AURE

aure_2

Stohovatelná židle s možností spínání do řad, čalouněným sedákem a úchytem pro snadné přenášení. Při stohování velmi prostorově úsporná.

Aure Siete v sále

Židle řady Aure jsou stohovatelné a ve variantě CLIP i spínatelná do řady pouhým zaklesnutím zadních nohou přes sebe.
Varianta CUATRO je opatřena podpěrkami rukou. Varianta s nečalouněným opěradlem je opatřena zářezem pro usnadnění manipulace, případně pro pověšení kabelky. Židle mohou být opatřeny číslováním místa a řady. Pro početnější použití lze objednat transportní vozík umožňující stohování v šikmé ose s kapacitou až 15 ks židlí na sobě.
Židle jsou vyráběny v řadě alternativních kombinací dle požadavku zákazníka. Základními modely jsou model AURE Siete, s možností stohování bez možnosti spínání, model CLIP, který je stohovatelný a spínatelný do řady a model CUATRO, který je stohovatelný ale nespínatelný. Tento model je opatřen podpěrkami rukou. Další varianta je dána očalouněným nebo neočalouněným opěradlem, různým materiálovým a barevným provedením.
Židle má kovovou podnož. Obvykle z nerezové trubky ø 22 mm. Vedle nerezového provedení lze zvážit provedení v obyčejné oceli s povrchovou úpravou chromováním nebo komaxitováním v barevnosti dle vzorníku RAL. Nohy židle jsou ukončené plastovými patkami. Integrovaně spojený sedák s opěrákem je bukový lamelovaný výlisek. Na přání může být i v jiné povrchové dřevině, na příklad v ořechu či dubu. Čalounění je z vrstvené polyuretanové pěny v kombinaci s čalounickou látkou dle individuálního výběru. Čalounění může být opatřeno protipožární ochranou. Podpěrky rukou a nečalouněné opěradlo mohou být barevně upravené mořením dle představ zákazníka a lakovány vodou ředitelnými laky. Individuálně lze domluvit vyšití nebo vyfrézování, například loga. Pro usnadnění manipulace může být dodán přepravní vozík.

 

Produkty této řady

Jazykové menu