foxy smart_2 Luk2

FOXY SMART

foxy smart_2 Luk2

Stohovatelná židle FOXY s lamelovým sedákem a opěrákem z jednoho kusu materiálu, je vhodná do velkých veřejných prostor.

Foxy S_knihovna_1

Židle řady FOXY smart jsou stohovatelné do řady spínatelné pouze vzájemným zaklesnutím podnoží. Mezi přednosti patří možnost spínání v řadě střídavě židle s podpěrkou rukou a židle bez podpěrky rukou. 
Židle jsou nabízeny s podpěrkami rukou a bez. V alternativě s podpěrkami rukou může být židle opatřena přídavnou psací deskou. Kovová trubková podnož ø 22 mm v kombinaci s ocelovou pásovinou 30 x 5 mm, která může být z nerezové oceli nebo komaxitována v odstínu dle vzorníku RAL. Jednodílně spojený sedák s opěradlem je tvarový bukový výlisek, který může být v celočalouněném provedení nebo pouze s čalouněným sedákem. Viditelné dřevěné části mohou být zhotoveny ve variantě dub, buk nebo ořech a mořené dle představy zákazníka. Podnož židle je opatřena speciálními kluzáky napomáhající správnému stohování. Čalounění je z vrstvené polyuretanové pěny, může být opatřeno protipožární ochranou. Židle může rovněž obsahovat číslování místa a řady. 
Pro usnadnění manipulace je nabízen transportní vozík.

Produkty této řady

Jazykové menu