aure z DU

O firmě

aure z DU

Jsme český výrobce nábytku a interiérů. Už přes 30 let se věnujeme vývoji a výrobě stohovatelných a spínatelných židlí, designovému nábytku a zakázkové výrobě na míru.

Historie a zaměření

FORM, spol. s r.o. zahájila svou podnikatelskou činnost v prosinci 1991 a navázala na letitou spolupráci jednotlivých pracovníků z dřívějších let.

Hlavním sortimentem firmy jsou pracovní židle a sedací soupravy. Vedle těchto produktů se firma zabývá výrobou rozkládacích jídelních stolů, věšáků a dalšího doplňkového nábytku.

 

Charakteristickým znakem většiny modelů je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle kvality na osobitý design výrobků, což dokládá řada ocenění v prestižní soutěži "Dobrý design" a dalších ocenění z různých výstav.

V součastnosti tvoří firmu více než 70 zaměstnanců různých profesí od designéra, architekta, inženýrů, truhlářů až po čalouníky, kteří společně usilují o nadprůměrné řemeslné zpracování a originální design.

Za dobu své existence firma realizovala také řadu veřejných i soukromých atypických interiérů a v tomto ohledu patří mezi nejlepší v regionu. Vlastním vývojem a výrobou sedacího, stolového a kancelářského nábytku se dostala do povědomí odborné i laické veřejnosti celé České republiky, sousedního Polska i Slovenska.

FORM Interiéry

Kromě produkce vlastního nábytku se firma FORM zabývá také interiéry na míru. Navrhuje zejména atypické interiéry komerční (firemní prostory, recepce, kancelářské interiéry, zasedací místnosti, hotelové interiéry,...), prostory veřejných budov (restaurace, haly bankovních domů, smuteční síně) až po interiéry bytové.

Atypická výroba interiérů je podmíněna kvalitním řemeslem a profesionálním technologickým vybavením. Jen tak lze vedle výroby z laminovaných materiálů vyrábět dýhovaný i masivní nábytek, a to nejen rovných tvarů, ale i oblých, lisovaných do formy. Kombinovat dřevo s kovem, sklem i kamenem, případně dalšími materiály jako je kůže, Corian nebo Kerock. Obdobné možnosti volby nabízí vybavení pro povrchovou úpravu.

Samozřejmostí je používaní značkového kování i mnohaleté zkušenosti z realizací designérských soudobých i stylových interiérů. To zahrnuje práce čalounické i práce ostatních profesí, případně zajišťovaných spolupracujícími firmami tak, aby dodávka mohla v případě zájmu proběhnout na klíč, počínaje projektem a konče dovybavením zbývajícím mobiliářem i doplňky. K obvyklým službám patří spolupráce s výtvarníky a stavebními firmami již při koncipování záměru.

Pro bližší informace a přehled referenčních prací navštivte webové stránky zaměřené na interiéry FORM.

Související obrázky

1 2 3 4 5 6 7 9 8 10 11 Certifikat 2023

Soubory ke stažení

Stáhněte si modely našeho nábytku a můžete si přesně vyměřit jak se vám vejdou do interiéru

Související odkazy

Jazykové menu