Grand 001

Grand kancelářský nábytek

Grand 001

Cenově přívětivý kancelářský nábytek s širokou nabídkou stolových a skříňových segmentů.

Model řady: Grand

Grand-11

Popis výrobku

Grand nabízí díky svému jednoduchému řešení kovových podnoží stolů širokou škálu možností pracovních míst s přísedícími a odkládacími stoly. Také skříňový nábytek nabízí nečekaně mnoho variant sestav a tím velice vhodně doplňuje stoly. Společně pak nábytek nabízí rychlé, jednoduché, ale hlavně vhodné řešení každé kanceláře.


Kovové podnože pracovních a jednacích stolů jsou povrchově upraveny vypalovaným lakem dle vzorníku odstínu RAL. V nabídce je možnost dodat nohy podnože v chromu, nebo v broušeném nerezu. Nohy pracovních stolů jsou opatřeny plastovými výškově přestavitelnými patkami. Stolové desky jsou vyrobeny z kvalitních melaminových DT desek o tloušťce 25mm opatřené 2mm ABS hranou. Ke stolům je možné dodat paravány s různými prvky pro odkládání kancelářských potřeb. V nabídce je také systém skrytých elektrických a datových zásuvek. Skříňový nábytek a kontejnery se vyrábějí z 25mm a 18mm melaminových DT desek, které jsou opatřeny 2mm a 0.7mm ABS hranou. Charakteristickým prvkem skříňového nábytku jsou volné otevřené niky, dvířka s možností provedení melaminové DT desky ve vysokém lesku a možnost zaměnění zad volně stojících otevřených skříní za čirý polykarbonát.
Ke kancelářskému nábytku Grand doporučujeme kancelářské židle řady Select a Noneto, doplňující vhodnou sedací soupravou je řada Bel canto a křesílka Block.


Pro bližší informace a přehled referenčních prací navštivte webové stránky zaměřené na kancelářské interiéry FORM

Další informace

Možnosti provedení najdete v sekci vzorníky.

dodací lhůta / v týdnech: 5-7

Soubory ke stažení

Stáhněte si modely našeho nábytku a můžete si přesně vyměřit jak se vám vejdou do interiéru

Pošlete nám dotaz nebo poptávku!
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Jazykové menu