logo

Integra - Impulzy pro kvalitu života

logo

10. 09. 2012 | Přijměte pozvání na mezinárodní veletrh INTEGRA ve městě Wels ve dnech 19.-21.9.2012, kde na stánku 226 představíme produkty věnované tématu veletrhu. Na shledanou se těší společnost FORMDESIGN.

Demografický vývoj mnění permanentně požadavky na sociální služby, ošetřovatelskou praxi a veškeré formy péče. Zástupci politických stran, zřizovatelé sociálních služeb, rehabilitační centra a domácí péče jsou postaveni před nové úkoly a výzvy, jako jsou například snížené finanční dotace, změny v kvalifikaci personálu, změny kompetencí…

Mezinárodní veletrh integra® pořádaný ve dnech 19.-21.9.2012 v Horním Rakousku, v krásném historickém městu WELS, se věnuje těmto změnám a přináší nové impulsy pro zlepšení kvality života klientů a jejich rodinných příslušníků, včetně těch , kteří poskytují sociální a zdravotnické služby.

220 vystavovatelů na ploše 14 000 m2 představí inovační produkty ze světa rehabilitace, péče a techniky.

Veletrh doprovází velmi zajímavý vzdělávací program , který je naplněn aktuálními a odbornými informacemi z ošetřovatelské a rehabilitační praxe. Primární fokus je zaměřen na zapojení rodinných příslušníků do péče.

Související obrázky

mob.k001 mob.k002 mob.k003

Jazykové menu