step

STEP

step

STEP je kolekce stohovatelných a spínatelných židlí na lamelové podnoži ve variantě s čalouněným sedákem nebo s čalouněným sedákem i opěrákem.

Step v show_001

Židle STEP je celodřevěná, stohovatelná a spínatelná do řady pomocí přídavného elementu. Má jednodílně spojený sedák s opěradlem. Obvykle je v celočalouněném provedení. Je nabízena s podpěrkami rukou i bez. Součástí souboru je dvojlavice, barová židle a odkládací stolek, který je rovněž spínatelný do řady. Podnož židle je vyrobena technologií lamelování z jednoho kusu bez dalších lepených nebo šroubových spojů. Jednodílně spojený sedák s opěradlem je tvarový dřevěný výlisek, čalounění je z vrstvené polyuretanové pěny. Vrchní dýhu u dřevěných částí dle individuálního výběru ve variantě dub, buk nebo ořech případně jejich následné moření. V nabídce je široká škála čalounických potahových látek, rovněž také možnost vyšití loga a židle opatřit číslováním místa a řady. 
Na přání objednatele jsou možné další úpravy jako snížená podnož pro umístění na stupňovité elevaci, pevné uchycení k podlaze či elevaci. Pro usnadnění manipulace může být dodán přepravní vozík.

Produkty této řady

Jazykové menu